AUTOMECHANIKA İSTANBUL, 2016’DA DAHA RENKLİ

AUTOMECHANIKA İSTANBUL, 2016’DA DAHA RENKLİ

 

Türkiye’nin lider ‪otomotiv endüstrisi fuarı olan Automechanika Istanbul, 10.kez sektörün nabzını tutacak. ‪Otomotiv sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği, İstanbul ‪TÜYAP Fuar Merkezi’nde 07-10 Nisan 2016 tarihleri arasında kapılarını açacak. Her yıl 1500’ün üzerinde katılımcıyı ağırlayan fuar, bu yıl birbirinden faklı etkinliklerle her zamankinden daha renkli olacak.‬‬‬‬‬‬

Klasik Yarış Otomobilleri Göz Dolduracak

Fuar süresince 11. Salonda ziyaretçilerini karşılayacak Klasik Yarış Otomobilleri sergisi göz dolduracak. Birbirinden kıymetli 6 Klasik otomobil dört gün boyunca sergilenecek. 1972 model Porsche 911 RS, 1976 model Kadett GTE Grup 2, 1985 model Renault 5 Turbo 2 ve 1966 model Alfa Romeo 1600 GT yarış otomobillerinin yanı sıra, Anadol STC ve Murat 131 otomobilleri 11. salonda yerlerini alacak.

Automechanika Istanbul’da Sanat Esintileri

Automechanika Istanbul’da illüstrasyondan, grafitiye, hatta maketçiliğe farklı sanat dallarından ustalar, ziyaretçiler için yeteneklerini sergileyecekler. 1987 Çankırı doğumlu resim ve illüstrasyon sanatçısı Osman Arık 10. Salonda kişisel sergisini fuar ziyaretçilerinin beğenisine açacak. Ayrıca 4 gün boyunca sürecek canlı performansında sergilenen bir otomobili tuvalinde resmedecek. Sokak sanatı grafitiden eserler de fuarda yer alacak. İsmail Erzurumluoğlu ve ekibi tarafından el emeği göz nuru hazırlanan maketler Automachanika Istanbul’da sergilenecek. Güner Maket Sanayi 3. Salonda sergileyeceği 1:10 kamyon, tanker ve otobüs maketleri ile maket meraklılarından ilgi göreceğe benziyor

Yerli Otomobil Sergisi

Türk otomotiv ve yan sanayisinin gücünü dünyaya göstermek amacı ile ülkemizde üretilen yerli otomobiller Automechanika Istanbul’da unutulmadı. Volkan Işık’ın tasarımı ilk yerli yarış otomobili VOLKICAR, 10. Salonda yer alacak.

Dört Günde Otomobil Toplanacak

Automechanika Istanbul’da bir ilk yaşanacak. Türkiye’nin önemli garajlarından ES Garaj tarafından 4 gün sürecek fuar boyunca bir E30 otomobil toplanacak. Meraklı ziyaretçilerin ilgisini çekecek bu canlı performans, otomobil severler için keyifli bir gösteri olacak.

Automechanika Istanbul’da Simulatörler yer alacak

Konya’da üretilen son teknoloji simulatörler Automechanika Istanbul’da yer alacak..2 dof ve 6 dof F1 similatörünün yanı sıra 360 derece hareket eden Uçuş & Roller Coaster simulatörü ve ralli fuarda yerini alacak. Yoğun iş görüşmelerinin arasında mola vermek ve heyecanlı anlar yaşamak isteyen fuar ziyaretçileri simulatörlerde keyifli vakit geçirebilecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*