ESİSPOWER Mobil 800 kVA UPS Sistemini teslim etti

ESİSPOWER Mobil 800 kVA UPS Sistemini teslim etti

Türkiye’nin güç elektroniği sektöründe lider şirketlerinden ESİSPOWER Türkmenistan Türkmenbaşı Limanında kullanılmak üzere taşınabilir Mobil 800 kVA UPS sistemini 29 Haziran 2015 tarihinde teslim etti.

2000 yılında Güç Sistemlerini tasarlamak, üretmek, satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermek amacıyla İstanbul’da kurulan ESİSPOWER Mobil 800 kVA UPS sistemi ile Türkiye’de bu ürünü üreten 2. firma olma özelliğini taşıyor.

Güç elektroniği konusunda ülkemiz ihracatında önemli bir yere sahip olan ESİSPOWER Mobil 800 kVA UPS sistemi ile Türk mühendisinin başarısını yurt dışında da kanıtlamış oldu. ESİSPOWER Mobil 800 kVA UPS sistemi Türkmenbaşı limanında bulunan gemileri beslemek üzere 800 kVA gücünde 380 V 50 Hz şebeke girişli ve 440 V 60/50 Hz çıkışlı özelliklere sahip olarak konteyner içinde teslim edildi.
Mobil 800 kVA UPS sistemi izolasyonlu konteyner, 800 kVA UPS, giriş ve çıkış panosu ve 4 adet klimadan oluşmakta.Mobil 800 kVA UPS sistemi paralellenerek yüksek güçlere de çıkma imkanına sahip.
Güvenliğin ön planda tutulduğu Mobil 800 kVA UPS sistemi zorlu koşullar altında başarı ile görev yapmakta..

Mobil 800 kVA UPS sitemi ile ilgili ESİSPOWER Satış Müdürü Mustafa BIYIK şunları söyledi;
Mobil 800 kVA UPS sistemi ürünümüzün özellikleri arasında şunlar yer almaktadır;
PFC girişli olan cihaz şebekeden reaktif güç çekmemektedir.Cihazın aktif gücü 970 amperdir ve Mobil 800 kVA UPS sistemi manuel bypass ve mekanik bypass özellikli imal edilmektedir. Cihazın giriş gerilim toleransı ± %20 ve cihaz %125 yükte 10 dakika, %150 yükte 1 dakika çalışmaktadır.Eğer cihazda aşırı yük durumu uzun sürer ise otomatik olarak statik bypass devreye girmektedir. Mobil 800 kVA UPS sistemi elle kumandalı 1250 A mekanik bypass özelliğine sahip olarak üretilmektedir. Cihazla birlikte ayrı bir kabinde verilen akülerle elektrikler olmadığında dahi Mobil 800 kVA UPS sistemi yükü beslemeye devam etmektedir. Mobil 800 kVA UPS sistemi kısa devre korumalı ve titreşime karşı tedbir alınmış bir şekilde çalışmaktadır.

Mobil 800 kVA UPS sisteminin jeneratörlere göre üstünlükleri arasında şunlar yer almaktadır;
*Yakıt ikmali gerekmeden sürekli ve %0 ile %100 yük arasında sorunsuz çalışabilme özelliği.
*Periyodik bakım masrafının olmaması,satın alma maliyetinin düşüklüğü ve yüksek verimi ile düşük işletme masraflarının oluşu..
*Temiz hava gereksinimi olmayıp kapalı mekanlarda sessiz çalışabilme özelliği.
*Elektronik yapıya sahip olması bakımında çıkış gerilim ve frekanslarının sabitliği ve sürekli temiz gerilim sağlaması.

ESİSPOWER Hakkında..
Türkiye’nin güç elektroniği sektöründe lider şirketlerinden biri olan ESİSPOWER, 2000 yılından bu yana ülkemizde ihtiyaç duyulan Güç Sistemlerini tasarlamak, üretmek, satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermek amacıyla İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan itibaren önceliğini teknolojiyi üretmeye adayan ESİSPOWER, tasarımlarını ARGE şubesinde en güncel teknolojiyle ve kendi mühendisleriyle gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar 100’ün üzerinde teknolojik ürün geliştiren ESİSPOWER, patentlerini korumaya önem vererek UPS, Redresör ve İnvertör teknolojileri için dünya çapında geçerli olan patentlerini almıştır.
15 yıldır gücüne güç katarak büyüyen ESİSPOWER üretilen her cihazı 630 kVA gücündeki test merkezinden en zor şartlara göre test ettikten sonra müşterilerine sevk etmektedir. Stoklarında daima hazır ürün bulundurarak, müşterilerin hızlı teslim talepleri karşılanmaktadır.
Ürün yelpazemiz içinde; kesintisiz güç kaynakları, şebeke bağlantılı ve şebeke bağlantısız İnvertörler, DC Güç Kaynakları ve Akü Şarj Doğrultucuları, Statik Frekans Konvertörleri, Servo ve Statik gerilim regülatörleri, Kuru tip aküler ve müşteri isteğine göre geliştirilen özel tip güç sistemleri ve askeri tip mobil kesintisiz güç sistemleri bulunmaktadır.
ESİSPOWER, yurt içi ve yurt dışında kaliteli ve kesintisiz enerji isteyen her sektördeki müşterilerine enerji çözüm ortağı olarak hizmet etmektedir. Türkiye’de yapılan satışlarda 5000’in üzerinde müşteriye ulaşmış, ihracat pazarlarında ise dünya genelinde 40’ın üzerinde ülkeye satış yapılmaktadır.
ESİSPOWER, müşterilerinin teknik servis ihtiyaçlarını, tam donanımlı ve tecrübeli servis teknisyenleriyle yerinde çözmektedir. İstanbul merkezli Teknik Servis Bölümü, Türkiye’nin yedi bölgesindeki çözüm ortakları ve yurt dışındaki distribütörler, ESİSPOWER’ın güçlü servis ağını oluşturmaktadır. Yurt içi ve yurt dışındaki teknik servis veren distribütörlerimize, düzenli olarak kurum içi teknik eğitim verilerek servis bilgileri geliştirilmektedir.
Kalite Yönetim Sisteminin ISO9001 standartlarına uygunluğu TUV tarafından belgelendirilen firmamız ISO14001 belgesi ve çevre dostu ürünleri ile gelecek kuşaklara yaşanabilir temiz bir çevre bırakmayı Çevre Politikası olarak kabul etmiştir. İnsan odaklı bir misyona sahip olan ESİSPOWER, güç kaynakları sektöründe sağladığı hizmet ve ürünlerle, Türkiye’nin ve Dünya’nın ihtiyaç duyduğu her türlü elektronik güç kaynaklarını müşterilerine sunmayı, sürekli geliştirdiği cihazlarıyla da Dünya’da takip edilen teknolojileri yaratarak, satıştan sonra ki hizmetleriyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.
ESİSPOWER ülkemizin başta üretim, iletişim, savunma sanayi, finans, tıp ve ulaştırma sektörleri olmak üzere her sektörde birçok önemli kuruluşunun ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Karayolları Genel Müdürlüğü, TCDD gibi kamu kuruluşları, Üniversiteler, Hastaneler, ABB ve SIEMENS önemli müşterilerden sadece bir kaçıdır. Bunun yanı sıra komşu ülkelerle başlayan ihracatı giderek artmakla olup yaklaşık 50 ülkeye ihracat yapmaktadır. Satışların %25’i ihracat gelirlerinden oluşmaktadır. ESİSPOWER sizlerin mutlak memnuniyetini sağlamak için var gücüyle çalışmaya, yeni ürünler geliştirmeye, güç elektroniği alanında sesini duyurmaya devam edecektir. ESİSPOWER her zaman güvenilir ve kolay ulaşılabilir bir çözüm ortağınız olacak, size ve işinize enerji katacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*