Nova testere satış müdürü Mahmut GÜLŞEN

Nova testere satış müdürü Mahmut GÜLŞEN

img_2089

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?

Adım Mahmut GÜLŞEN 1982 yılında İstanbul da doğdum, Trakya üniversitesi makine mühendisliğinden 2007 yılın da mezun oldum evli ve bir çocuk babasıyım. Nova testerede satış müdürü olarak görev yapmaktayım.

NOVA TESTERE nin kuruluşu ve gelişiminden bahseder misiniz?

Nova Testere Mak.San. ve Tic.Ltd.Şti olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile 2014 yılından beri sektörde faaliyet göstermekteyiz. Metal kesim şerit testerelerinde Almanya menşeli imalatçı firma olan BUSATEC Gmbh,Hss daire testerelerinde İtalya menşeli imalatçı olan DIEFFE, T.C.T daire testerelerinde Güney Kore menşeli imalatçı olan POWER SAW firmaların distribütörlüklerinin yanı sıra KARMETAL şerit testere makinalarının İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölge Bayiliğini yapmaktayız.

 NOVA TESTERE nin adres değişikliğinin nedenlerinden bahseder misiniz?

İkitelli O.S.B nin merkezi konumunda ki demirciler sanayi sitesine taşınarak hem daha merkezi bir konumda hemde müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek adına 400 metrekare kapalı kullanım alanı olan yeni yerimize taşındık. Almanyadan yeni şerit testere kaynak makinamızı ithal ettik…

 NOVA TESTERE müşterilerine sunduğu hizmetlerde bahseder misiniz?

Nova Testere Mak.San. ve Tic.Ltd.Şti müşteri ihtiyaçlarını kısa sürede karşılamak adına bünyesinde her çeşit ve her ölçüdeki testereleri stoğunda hazır bulundurmaktadır.

Alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile şerit testere makine bakımı ve revizyonu yapan firmamız marka gözetmeksizin ikinci el şerit testere makinaları konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

kar-metal-testere_350

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAKTEK fuarına hazırlandığınızı biliyoruz, bu yıl nasıl bir katılım ve ilgi bekliyorsunuz?

Bu yıl ki maktek fuarına şerit testere distribütörlüğü yanı sıra italya dan hss daire testere distribütörlüğü, kore den hızlı kesim daire distribütörlüğü ve karmetal firması ile de makine satış konusunda iş birlikteliği gibi yenilikler ile katılmaktayız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>