KAYNAK TEKNOLOJİSİ X. ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ  17 KASIM’DA BAŞLIYOR

KAYNAK TEKNOLOJİSİ X. ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ 17 KASIM’DA BAŞLIYOR

KAYKON 2017 heyecanı yaklaşıyor…

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) adına MMO Ankara Şube yürütücülüğünde 17-18 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kaynak Teknolojisi X. Ulusal Kongre ve Sergisi (KAYKON 2017) hazırlıkları tamamlanmak üzere…

Ülkemizin içinde bulunduğu endüstriyel yapılanma süreci ve gelişim alanları göz önüne alınarak ana temaları üç başlık altında toplanan KAYKON 2017’nin hazırlıkları tamamlanmak üzere. “Tahribatsız Muayene, Kaynak Teknolojileri Uygulamalarında Personel Eğitimi, Kaynak Teknolojisinin Toplumsal Kullanımına Yönelik Uygulamaları, Kalite ve Bakımları” olarak belirlenen ana temalar ışığında KAYKON 2017’de bu yıl,  yeni teknolojik gelişmelerin uygulamaya geçirilmesi, endüstrinin talepleri, yaşanan sorunlar ve olası çözüm önerilerinin ortaya konulduğu, ulusal katılımlı bir tartışma ortamı oluşturulması hedefleniyor.

Meslek ve uzmanlık alanlarıyla ilgili gelişmeleri tartışmaya açmak, görüş ve önerilerini yetkililere iletmek, kamuoyunu bilgilendirmek, ilgili taraflarla birlikte çözüm önerileri üretmek, ülke gündemindeki mesleki tüm konularda meslektaşlarının bilgi seviyelerini arttırmak amacıyla çok sayıda etkinlik düzenleyen MMO, ilkini 1997 yılında gerçekleştirdiği kaynak teknolojileri kongrelerinin bu yıl onuncusunu düzenliyor.

Ülkemiz sanayisinin gereksinim duyduğu nitelikli iş gücünün yetiştirilmesi, bilim ve teknolojide yaşanan gelişmeleri takip ederek bilgilerin güncellenmesi amacıyla birçok alanda eğitimler düzenleyen ve belgelendirme yapan MMO, KAYKON 2017 aracılığıyla, bilgiyi üreten ve bu bilgiye ihtiyaç duyan, kullanan ve geliştirilmesine yardımcı olan paydaşların aynı platformda buluşmasını sağlamayı; bu alanda yürütülen faaliyetlerde düzenleyici, yönlendirici konumunu güçlendirerek, çalışmalarını konunun tarafları ile paylaşmayı amaçlamaktadır.

Çankaya ve Yenimahalle Belediyeleri tarafından desteklenen Kaynak Teknolojisi X. Ulusal Kongre ve Sergisi, üniversitelerin ve çok sayıda sektör temsilcisi firmanın katılımıyla 17-18 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara Yenimahalle Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

İlgi ve katılımınızı diler, saygılar sunarız.

kaykon afiş son_web_iç

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*