KOSGEB de Görev Değişimi

KOSGEB de Görev Değişimi

KOSGEB Başkanı Recep Biçer, KOSGEB Personeliyle Tanışma Toplantısı Düzenledi

recep biçerKOSGEB’in yeni Başkanı Sayın Recep Biçer; KOSGEB Başkan Yardımcıları Sayın Ahmet Karakoç, Sayın Tuna Şahin, Sayın İhsan Solmaz, Sayın Yusuf Keskin ile Daire Başkanları, Başkanlık Birim Müdürleri, Hizmet Merkezi Müdürleri ve Başkanlık Personelinin katılım sağladığı KOSGEB Başkanlık binası toplantı salonunda bir tanışma toplantısı düzenledi.

Başkan Biçer, konuşmalarına, bir gün önce düzenlenen KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreninde görev alan personele çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başladı. Sayın Başbakanımızın ödül törenindeki verdiği mesajların iyi okunması gerektiğine ve buna göre çok daha yüksek performansla çalışmalarının gerekliliğine vurgu yapan Başkan Biçer, KOSGEB’İN etkin kardosuyla bunu başarabileceklerine inandığını söyledi.

Biçer, Milli Piyango İdaresinden sonra KOSGEB’de görev almaktan memnun olduğunu belirterek, kurumdan beklentilerine ve adil yönetim konularına vurgu yaptı. Bunun yanında KOSGEB’in insanların aklında kalacak tanıtım çalışmalarına da yoğunlaşılması gerektiğini belirtti.

Başkan Recep Biçer, ekip çalışmasını çok önemsediğini söylerek KOSGEB’in içinde bir sevgi ortamının oluşması için özellikle yöneticilere birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Bundan böyle ayırımcılık ve hizipçilik gibi konuların KOSGEB’de oluşmaması gerekliliğine dikkat çeken Biçer, farklı düşüncelerin bir araya gelmesiyle ortak bir noktada buluşulabileceğini, bunun oluşması için de sevginin olması gerekliliğini belirtti.

KOSGEB’in tüm illerdeki merkez müdürlüklerini ziyaret etmek istediğini söyleyen Başkan Biçer, İl müdürlerine, kendi vilayetlerindeki etkinliklere aktif katılımı sağlamalarını ve KOSGEB’i en güzel şekilde temsil etmelerini söyledi.
kosgeb toplantı_

 

KOSGEB Başkanı Sayın Recep Biçer’in konuşmasının ardından, 81 ilden gelen KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürleri kendilerini bizzat tanıttı. Merkez Müdürlerinin ardından, KOSGEB personeli ile tanışma merasimi gerçekleştirildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*