ROCKWELL AUTOMATION 2015 WIN FUARI’NDA YERİNİ ALIYOR

ROCKWELL AUTOMATION 2015 WIN FUARI’NDA YERİNİ ALIYOR

Türk endüstrisinin heyecanla beklediği en önemli fuarlardan olan Uluslararası Endüstriyel Otomasyon Fuarı, (WIN Automation) 19 – 22 Mart 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenleniyor. WIN Fuarı, 2015 yılında da yeni iş bağlantıları, en yeni teknolojiler ve imalat endüstrisinin tüm alanlarında kullanılan komple çözümlere sahne oluyor. 22 yıldır aralıksız olarak düzenlenen, otomasyon alanında her türlü yeniliğin görülebildiği fuarda, Rockwell Automation da yerini alıyor.

Türk endüstrisinin heyecanla beklediği en önemli fuarlardan olan Uluslararası Endüstriyel Otomasyon Fuarı, (WIN Automation) 19 – 22 Mart 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenleniyor. Fuara paralel olarak düzenlenen yaklaşık 200 seminer programı fuarın aynı zamanda sektörün zirvesi olma özelliğini de pekiştirmesini sağlıyor. Otomasyon dünyasının öncü markalarından Rockwell Automation, imalat endüstrisinin en köklü ve gelenekselleşmiş fuarı olan WIN Fuarı’nda 2. Hall B-200 numaralı stantta yerini alıyor.

Rockwell Automation Genel Müdürü Cenk Ceylan_ortam resmiWIN fuarı ile ilgili açıklamalarda bulunan Rockwell Genel Müdürü Cenk Ceylan; “Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarı olan WIN, 2015 yılında da yeni iş bağlantıları, en yeni teknolojiler ve imalat endüstrisinin tüm alanlarında kullanılan komple çözümlere sahne olacak. Bu nedenle WIN Fuarı bizim sektörümüzün olmazsa olmazı. Her sene biraz daha profesyonelleştiğini gördüğümüz fuarın bu seneki performansının da oldukça efektik olacağını düşünüyorum. Biz Rockwell olarak ise WIN fuarında yine bu sene en sonteknolojilerimiz, ürün ve hizmetlerimizi standımızda misafirlerimize anlatıyor olacağız.”

Otomasyon dünyasının öncü markalarından Rockwell Automation, imalat endüstrisinin en köklü ve gelenekselleşmiş fuarı olan WIN Fuarı’nda 90 m2 net alanda 83 farklı ülkeden fuarı ziyaret eden sektör profesyoneline ürün ve çözümlerini sunma fırsatı yakalayacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*