Kaliteyi, ucuza müşteriye ulaştırıyoruz

Prosan Makina Genel Müdürü Metin YURTERİ, partner firmaları ile kaliteyi ucuza nihai kullanıcı müşteriye ulaştırma politikasından asla taviz vermeyeceklerini söyledi.

ÖNCELİKLE SİZİ TANIYABİLİR MİYİZ?

1965 İzmir doğumluyum evli ve 3 çocuğum var. Yaklaşık yaşamımın üçte ikisini ticaretle uğraşarak geçirdim.

PROSAN MAKİNA’NIN KURULUŞU VE GELİŞİMİNDEN BAHSEDER MİSİNİZ?

Prosan Makina’nın kurulmasına vesile olan ilk 1998 yılında kurmuş olduğum Maktest firmasıdır. Şerit testere makinası ve şerit testere satışı servisi yapan firmamız daha sonraları satış armatürleri geliştirerek 2007 yılında Prosan Makina firmasını kurdum. Ege bölgesinin tamamına hizmet veren firmamızın 3000’e yakın referansı bulunmaktadır.

PROSAN MAKİNA OLARAK HANGİ SEKTÖRLERE HİZMET VERİYORSUNUZ?

Prosan Makina, tüm talaşlı imalat ve saç işleme sektörü ve CNC makinaların satışı, servisini sunmaktadır. Müşteri yelpazemiz havacılık, savunma sanayi, kalıp, otomotiv ve ağır sanayinin talep ettiği tüm makinaların satışı ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

PROSAN MAKİNANIN ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM İÇİN PLANLARI VE HEDEFLERİ NELER?

Prosan Makina, bölüşerek büyüme noktasında kesinlikle fikirlerinden ödün vermeyerek partner firmaları ile kaliteyi ucuza nihai kullanıcı müşteriye ulaştırma politikasından taviz vermeyecektir.

Servis ve uygulama departmanlarını genişleterek müşterilerine hizmet vermeyi planlamaktadır.

3T FUARINA BU YIL NASIL BİR KATILIM VE İLGİ BEKLİYORSUNUZ?

3T fuarından bu sene Bursa fuarını baz alırsak, katılımın daha fazla olacağını düşünüyorum. Çevre illerin katılımının yoğun olmasını bekliyorum. Satışını yaptığımız ürünlere büyük talep olacağını ve bunların tanıtım ve satışına büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.

EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ VAR MI?

Ülkenin ekonomik ve siyasi durumunun belirleyici olmayacağını düşünmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir