Takım tezgahlarının olduğu her yerde testere bir mecburiyet.

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?

Ben Burak Güngör Nova Testerenin yönetim kurulu üyelerin den aynı zamanda firmamızın genel müdürüyüm. Makina imalatçısı olarak başladığımız bu sektörde şimdi distribütör olarak devam etmekteyim.

Firmanızın kuruluşu ve gelişiminden bahseder misiniz?Nova Testere Mak.San. ve Tic.Ltd.Şti olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile 2014 yılından beri sektörde faaliyet göstermekteyiz. Esas uzmanlık konumuz metal kesim şerit testere olarak Almanya menşeli imalatçı firma olan BUSATEC Gmbh,Hss daire testerelerinde, İtalya menşeli imalatçı olan DIEFFE, T.C.T daire testerelerinde ve Güney Kore menşeli imalatçı olan POWER SAW firmaların distribütörlüklerinin yanı sıra KARMETAL şerit testere makinalarının İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölge Bayiliğini yapmaktayız.

Firma olarak hangi sektörlere hizmet veriyorsunuz?

Takım tezgahlarının olduğu her yerde testere bir mecburiyet. Bu yüzden imalat sanayimizin hemen her yerinde biz varız. Şirket merkezimiz İstanbul ikitelli demirciler sanayinde olduğu için de çelik servis firmaları da müşterilerimizin büyük çoğunluğunu oluşturuyor.

Firmanız 2017 yılı hedeflerini ne ölçüde gerçekleştirdi ve 2018 yılı hedefleri nelerdir?

2017 yılı özellikle bizim için gerçekten verimli geçti 2016 yılı sonunda şerit testere satışımızın yanına eklediğimiz, HSS ve TCT daire testere ve testere makinası satışlarında hedeflerimizi tutturduk.

2018 yılında ise siparişini verdiğimiz HSS testere bileme makinesinin hizmete alınmasıyla umarım Daire testere satış ve servisi ile Ayni şerit testerede olduğumuz gibi daire sektörünün öncü firmalarından olacağız. Aynı zamanda yine 2018 yılında yeni showroom’un faaliyete geçmesiyle müşterilerimize daha iyi hizmet vereceğimize inanıyorum.

MAKTEK İZMİR fuarına iyi hazırlandığınızı biliyoruz, İlk defa yapılıyor olmasına rağmen bu yıl nasıl bir katılım ve ziyaretçi ilgisi bekliyorsunuz?
İstanbul Maktek fuarı ilk senesinden beri katıldığımız ve geri dönüşü gerçekten güzel ve verimli fuar, Maktek İzmir bizim zaten olmasını gerektiğini düşündüğümüz ve Tiad’dan talep ettiğimiz bir fuar. Bu fuarın da Maktek İstanbul‘la aynı katılıma ulaşacağını umut ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir